Molimo za blagoslovljen porod
Moja supruga Ivana je trudna, nosi curicu. Termin poroda je 15.08. Odlučili smo bebi dati ime Marija. Ivana je od jučer u kliničkoj bolnici Osijek. Razlog ostanka u bolnici je višak plodne vode i to što liječnici ne vide bebin želudac. Doktorica je rekla da višak plodne vode može biti zbog trudničkog dijabetesa, pored toga može uzrokovati i prerani porod. No, ipak to što se ne vidi želudac, a ima viška plodne vode ukazujuće je na to da je moguća i operacija bebinog jednjaka odmah nakon poroda. Molim Vas molite, ako je moguće molim Vas napravite i molitveni lanac dobrih ljudi koji su spremni moliti za zdravlje bebe i mame i zdravi porod. Molim Vas potvrdite mi na mail adresu da ste primili ovaj mail. S poštovanjem! Vaš brat Filip!













